Bouwupdate | Bedrijfsverzamelgebouw Zanddonkweg te Waalwijk

Scroll

In opdracht van onze gewaardeerde partner Willy Naessens Nederland hebben we de afgelopen weken keihard gewerkt aan de montage van de aluminium vliesgevels en kozijnen voor dit nieuwe bedrijfsverzamelgebouw. 🏢💪 Dankzij het vakmanschap en de toewijding van ons team zien we het project prachtig vorm krijgen. Deze week zetten we samen met Lenco Zonwering B.V. de laatste puntjes op de i door de montage van de lamellen voor de vliesgevel op de eerste verdieping af te ronden. 🔩 Dit betekent dat we weer een stap dichter bij de voltooiing van dit project zijn!

We zijn trots op het harde werk van ons team en de samenwerking met alle betrokken partijen. 🤝 Houd onze socials in de gaten voor meer updates over de oplevering en over andere projecten!